logo_f3.jpg (34729 bytes)

Dzisiaj jest
Angielska wersjaAngielska wersja Niemiecka wersjaNiemiecka wersja Francuska wersjaFrancuska wersja

Jak możesz pomóc Fundacji Ratujmy?

Dzięki hojności wielu firm, instytucji, osób prywatnych jak również nawiązkom, jakie otrzymujemy z sądów możemy wspierać nasz Szpital oraz inne instytucje działające na terenie Fundacji. Chcielibyśmy to robić w jak największym stopniu, to między innymi od Ciebie zależy na ile nam się to uda.
  • Wpłata na konto.

Wszystkich, którzy mogą nas wesprzeć finansowo prosimy o wpłaty na konto Fundacji Ratujmy:

BANK SPÓŁDZIELCZY W SIEMIATYCZACH

24 8092 0001 0002 6941 2000 0010

1% dla opp - Fundacja Ratujmy

Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań poprzez wpłatę  na rzecz Fundacji Ratujmy 1% z podatku.

Nasz numer KRS: 0000172005

Wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28):

W rubryce „Nazwa OPP”należy wpisać „Fundacja Ratujmy”
W rubryce „Numer KRS”należy podać numer: 0000172005
W rubryce „Wnioskowana kwota”należy wpisać kwotę, którą chcemy przekazać Fundacji Ratujmy. Kwota ta nie może być większa niż 1%podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Urząd skarbowy przekaże pieniądze Fundacji w terminie do 3 miesięcy.

E-mail:  kontakt@ratujmy.siemiatycze.org

Ostatnia aktualizacja: